Overblog Suivre ce blog
Editer l'article Administration Créer mon blog
Tek Parça Dizi Film izle, Tek Parça dizi izle, Tek Parça film izle

Tek Parça Dizi Film izle, Tek Parça dizi izle, Tek Parça film izle

Tek Parça Dizi Film izle, Tek Parça dizi izle, Tek Parça film izlemenin en kaliteli adresi ile dizi ve film izlemek artık çok kolay

Sevda Kuşun Kanadında 27.bölüm izle | 28 Şubat 2017 Full HD Tek Parça 720p izle

Sevda Kuşun Kanadında 27.bölüm izle | 28 Şubat 2017 Full HD Tek Parça 720p izle

Sevda Kuşun Kanadında 27. Bölüm Fragmanı 28 Şubat Salı 2017 Özeti Ömer Filiz’i kurtarabilecek mi? Trt 1’den bu defa da yakın tarihi anlatan fenomen dizi Sevda Kuşun Kanadında 27. Bölüm fragmanı yayınlandı. Sevda Kuşun Kanadında 27.bölüm izle İzleyenlere sürprizlerin işaretini veren 28 Şubat Salı günü Ömer, Filiz’i kurtarıyor mu? TRT 1’den bir süredir ardı arkası kesilmeyen dizi projeleri ekranlara yansımaktaydı. Diriliş Ertuğrul gibi Osmanlı dönemi öncesini aydınlatarak ekranlara getiren bir dizinin yanı sıra yakın geçmişi de ekranlara getiren Sevda Kuşun Kanadın’da izleyicilerin beğenisine sunulmakta.

Yeni bölümü ile ekranlara gelecek olan dizide Kaşıyaralı ile mücadele içerisinde olan Ömer, kaçırdıkları Filiz uğruna silahına sarılır ve tek başına tüm cesaretini toplar. İşin sonunda Filiz’i kurtaracaktır ancak oldukça titiz olmalıdır. Sevda Kuşun Kanadında 27.bölüm izle Erbakan bir parti kuracağını ilan eder ve yoldaşları ile birlikte projesini ayağa kaldırmak üzere çalışmalara başlarlar. Zeynep’in ise sağlık durumu hiç de iyiye gitmemektedir.

26. bölümde Kaşıyaralı’nın Filiz’i Ömer’in gözü önünde kaçırdığına tanık olduk. Silah satıcılığına tekrar dönmek zorunda kalan Ömer’in bu defa yumruğu hiç olmadığı kadar sıkıdır. Sevda Kuşun Kanadında 27.bölüm izle Devrimciler Mustafa’ya saldırırlar, Hüsnü ise onu korumak adına harekete geçerken şaşırtıcı durumlar meydana gelir. Amiral ise sağcı solcu davasını alevlendirerek darbe çalışmalarını hızlandırır.

Partager cet article

Repost 0
Pour être informé des derniers articles, inscrivez vous :

Commenter cet article