Overblog Suivre ce blog
Editer l'article Administration Créer mon blog
Tek Parça Dizi Film izle, Tek Parça dizi izle, Tek Parça film izle

Tek Parça Dizi Film izle, Tek Parça dizi izle, Tek Parça film izle

Tek Parça Dizi Film izle, Tek Parça dizi izle, Tek Parça film izlemenin en kaliteli adresi ile dizi ve film izlemek artık çok kolay

Kısmetse Olur 370.Bölüm izle | 28 Şubat 2017 Full HD Tek Parça 720p izle

Kısmetse Olur 370.Bölüm izle | 28 Şubat 2017 Full HD Tek Parça 720p izle

Kısmetse Olur’un bugünkü bölümü merakla beklenirken yeni bölüm fragmanı ekranlardaki yerini aldı. Bugünkü bölümde iki haftadır evde olmayan Aycan hakkında karar açıklanıyor. Onur’un ağzından dökülenler ise kafa karıştırıyor. Kısmetse Olur 370.Bölüm izle Aycan, Kısmetse Olur evine geri dönecek mi? Onur’un kararı ne? İşte, Kısmetse Olur 28 Şubat fragmanı!

Kısmetse Olur'da evden rahatsızlığı nedeniyle bir süre ayrılan Aycan için karar veriliyor! Popüler gelin adayının eve dönüp dönmeyeceğini program sunucusu Seda Akgül açıklıyor. Kısmetse Olur 370.Bölüm izle Herkesin büyük bir merakla beklediği gelin adayı Aycan eve geri dönecek mi yoksa tamamen evden ayrılacak mı? Onur, Aycan'la olan ilişkisini sonlandıracak mı? Öte yandan Onur ve Farima arasındaki ilginç diyalog herkesin dikkatini çekiyor! Onur'un sözlerinden sonra Farima, beklenmedik bir hamle yapıyor! İşte, Kısmetse Olur 28 Şubat fragmanı!

Programın evlilik yolunda ilerleyen çiftlerinden biri olan Aycan ve Onur, son haftalarda sık sık tartışma yaşıyor ancak yine de beraberliklerini sürdürüyordu. Kısmetse Olur 370.Bölüm izle Ancak Aycan'ın annesinin olumsuz eleştirileri ve Adnan'la daha çok ilgilenmesi ikili arasındaki gerilim had safhaya ulaşmıştı.

Kısmetse Olur 370.Bölüm izle, Kısmetse Olur 370.Bölüm canlı izle, Kısmetse Olur 28 Şubat 2017

Partager cet article

Repost 0
Pour être informé des derniers articles, inscrivez vous :

Commenter cet article