Overblog Suivre ce blog
Editer l'article Administration Créer mon blog
Tek Parça Dizi Film izle, Tek Parça dizi izle, Tek Parça film izle

Tek Parça Dizi Film izle, Tek Parça dizi izle, Tek Parça film izle

Tek Parça Dizi Film izle, Tek Parça dizi izle, Tek Parça film izlemenin en kaliteli adresi ile dizi ve film izlemek artık çok kolay

Yalancı Bahar 38.Bölüm izle Tek Parça 20 Temmuz 2016 izle

Yalancı Bahar 38.Bölüm izle Tek Parça 20 Temmuz 2016 izle

Yalancı Bahar 38.Bölüm izle Fragmanı heyecan ile bekleniyor. Kanal 7 de 21 Temmuz Salı günü yayınlanacak olan Yalancı Bahar ın 38. Yeni Bölüm Fragmanı nda RK, Madhibala arasında neler yaşanacak? İşte merakla beklenen Yalancı Bahar Fragmanı ve tüyoları. Kanal 7 nin hint dizisi Yalancı Bahar 38. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı? Yalancı Bahar 38.Bölüm izle Kanal 7 de hafta içi hergün saat 16.10 yayınlanan ve tekrar bölümleri ile gündüz saat 12.40 da seyirci ile buluşan sevilen dizi Yalancı Bahar'ın 21 Temmuz Salı ekranlara gelecek olan 38. bölüm Fragmanı ve detayları haberimizde olacak. Rk ve Madhubala arasında nelerin yaşanacağımerak konusu? 21 Temmuz Yalancı Bahar 38. Bölüm Fragmanı ve detayları haberimizde. Yalancı Bahar 38.Bölüm izle Kanal 7 de gündüz kuşağında izlenme rekorları kıran hint dizisi Yalancı Bahar yine fırtınalar estiriyor. Yalancı Bahar 38.Bölüm izle Bollywood sinemasının 100. yılı için çekilen Yalancı Bahar dizisi Türkiye de yayınlanmaya başladığı ilk günden itibaren izlenme rekorları kırıyor. Yalancı Bahar 38.Bölüm izle İşte merakla Rk, Madhubaladan olumsuz bir yanıt alınca, Ona karşı olan hislerinin yıkıldığını ve sevgisi noktasında pişman olduğunu söyler. Yalancı Bahar 38.Bölüm RK ve Madhubala nın eve beraber geldiğini gören Deepali ise RK nın Madhubalaya karşı olan hislerinin bir oyun olduğunu bildiği halde kendisinin RK ya olan hislerinden vazgeçemez ve ikiliyi kıskanır. Trishna iş aramak için film setlerini gezer. bu sırada Trishna yı gören Rk ona iş verebileceğini söyler ama Trishna bunu reddeder. Yalancı Bahar 38.Bölüm izle RK ise Trishna nın oyunculuk hayallerini yıkmasının ardından ona karşı bir süpriz yapar. Yalancı Bahar 38.Bölüm Tek Parça izle RK, Bittoo yu arayarak Trishna için bir yapımcı bulmasını ve Trishna ile ilgilenmesini söyler. Bittoo nun bulduğu yapımcı ise büyük bir şaşkınlık oluşturur.RK, Padmi nin evine gider peki amacı nedir?

Yalancı Bahar 38.Bölüm izle Full HD 20 Temmuz 2016 izle

Yalancı Bahar 38.Bölüm Full HD izle Kanal 7 nin yeni hint dizisi Yalancı Bahar yine herkesi ekranlara kilitleyecek. Haftaiçi ve haftasonu hergün saat 15.50 de ekranlara gelecek olan Yalancı Bahar Fragmanlarına haberimizden ulaşabilirsiniz. Yalancı Bahar 38.Bölüm Tek Parça izle Sevilen dizi Yalancı Bahar 38.bölümü haberimizden izleyebilirsiniz. Yalancı Bahar 38.de neler olacak? adhubala, RK’nın kötü sürprizini öğrenince nasıl tepki verecek? İşte Yalancı Bahar 38.Bölüm FULL HD izle detayları 12 Temmuz salı günü seyirci ile buluşacak Yalancı Bahar dizisi 38.bölüm için nefesler tutuldu. Kanal 7 ekranlarının yeni dizisi olan Yalancı Bahar 38.Bölüm Full izle neler yaşanacak? İşte Yalancı Bahar dizisi son bölümünü ile ilgili tüm detaylar. Yalancı Bahar 38.Bölüm HD izle Malikânedeki tüm itirazlara rağmen RK, Madhubala’ya sahip çıkar ve onu evden göndermek istemez. Bu durum Babhi’yi çok kıskandırsa da elinden bir şey gelmez. Madhubala ile bir gezintiye çıkan RK, ona bir zamanlar Babhi ile yaşadığı büyük aşkı ve Babhi’nin onu nasıl terk ettiğini anlatır. Yalancı Bahar 38.Bölüm Tek Parça izle Kızının durumunu öğrenmek için Malikâneye giden Padmini, Radha’nın tepkisi ile karşılaşır. Annesinin Padmini ile konuşmalarına kulak misafiri olan RK ise ona karşı çıkarak Madhubala’nın hiçbir yere gidemeyeceğini söyler.

Yalancı Bahar 38.Bölüm izle Yeni Bölüm 20 Temmuz 2016 izle

Yalancı Bahar 38.Bölüm Yeni Bölüm izle Polislerin Malik’i RK suikastının baş şüphelisi olarak gözaltına alması üzerine RK, karakola giderek Malik’ten şikâyetçi olmadığını söyler. Bhatia, Babhi ve Skandar ise Madhubala’nın Malik’e RK’yı öldürmesi için yardımcı olduğunu söylerler. Nezarethaneye gelerek Malik’ten özür dileyen Bittoo onun başına gelenlerin kendi suçu olduğunu itiraf eder. Radhi, Babhi’nin kışkırtması sonucu Madhubala’yı evden kovmaya karar verir. Yalancı Bahar 38.Bölüm Yeni Bölüm izle Padmini ise yaptıklarından dolayı Malik ile tartıştıktan sonra Trishna’nın tüm çabalarına rağmen evi terk eder. Yalancı Bahar 38. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Kanal 7 nin sevilen hint dizisi Yalancı Bahar 18 Temmuz daki 35. yeni Bölüm Fragmanında Madhubala, Rk ya olumsuz cevap veriyor. Peki şimdi ne olacak? İşte Yalancı Bahar 35. Bölüm Fragmanı ve detayı. Kanal 7 de 21 Temmuz Pazartesi yayınlanacak olan Yalancı Bahar 38.Bölüm fragmanı yayınlandı. RK, Madhubala’dan intikam almak için oynadığı oyunun sorunsuz bir şekilde işlemesinden memnundur. Deepali ise bunun bir oyun olduğunu bilmesine rağmen duygularını gizleyemez. Yalancı Bahar 38.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça izle Geçmişte Trishna’nın oyunculuk kariyerine son veren RK bu defa onun için büyük bir sürpriz hazırlığı içerisindedir. Kanal 7 de hafta içi hergün saat 16.10 yayınlanan ve tekrar bölümleri ile gündüz saat 12.40 da seyirci ile buluşan sevilen dizi Yalancı Bahar'ın 21 Temmuz pazartesi ekranlara gelecek olan 38. bölüm Fragmanı ve detayları haberimizde olacak. Rk nın Madhubala nın sevgisini sınamak için sormuş olduğu soruya ne cevap vereceği merak konusu? 21 Temmuz Yalancı Bahar 38.Bölüm Yeni Bölüm Full HD izle Fragmanı ve detayları haberimizde.

Yalancı Bahar 38.Bölüm izle Canlı Kanal 7 20 Temmuz 2016 izle

Yalancı Bahar 38.Bölüm Canlı izle Kanal 7 de gündüz kuşağında izlenme rekorları kıran hint dizisi Yalancı Bahar yine fırtınalar estiriyor. Yalancı Bahar 38.Bölüm Canlı izleBollywood sinemasının 100. yılı için çekilen Yalancı Bahar dizisi Türkiye de yayınlanmaya başladığı ilk günden itibaren izlenme rekorları kırıyor. Yalancı Bahar 38.Bölüm Canlı izle İşte merakla beklenen Yalancı Bahar Fragmanı ve tüyoları. Madhubala, Radha dan izin alarak annesinin evine gider. ancak burada Trishna nın suçlamaları ile yıkılır ve çok üzgün olarak tekrar malikaneye döner. Yalancı Bahar 38.Bölüm Canlı Full HD izle Trishna nın Padmini ve Madhubala ya karşı suçlamaları ve öfkesi hala aynıdır hiç dinmemiştir. Rk evde tek başına kaldığı sırada Deepali, RK nın yanına gelerek onunla yakınlaşmak ister. Yalancı Bahar 38.Bölüm Canlı Full izle Ancak RK buna müsaade etmez ve ona şaşıracağı bir itirafta bulunur. Yalancı Bahar 38.Bölüm Tek Parça izle Rk. Deepali'ye Madhubala ya karşı oyun oynadığını onu kendisine aşıt etmeye çalıştığını söyler. Yalancı Bahar 38.Bölüm Canlı HD izle Madhubala eve gelip yetiştiğinde RK yı evde bulamaz, RK nin nereye gittiği konusunda kimsenin bir bilgisi yoktur. Yalancı Bahar 38.Bölüm Canlı Tek Parça izle Bittoo, RK nin nerede olduğunu araştırırken onun bir çiftlik evinde olduğu bilgisini alır ve bunu evdekilere söyler. Madhubala bu haberi alınca RK nın başına birşey gelmesinden endişe ederek hemen yanına gider. Yalancı Bahar 38.Bölüm Canlı izle RK ve Madhubala bir araya geldiğinde RK, Madhubala nın aşkını sınamak için ona çok zor bir soru sorarak onun sevgisini ölçmek ister. Peki Madhubala buna ne cevap verecektir.

Yalancı Bahar 38. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı? Kanal 7 de izlenme rekorları kıran başarılı hint dizisi Yalancı Bahar'ın 21 Temmuzdaki bölümünde Madhubala ya ne olacak? İşte Yalancı Bahar 38. Bölüm Fragman ve detayı. Yalancı Bahar 'ın 21 Temmuz 2016 Cuma günü yayınlanacak olan 38. Bölüm Fragmanı heyecan dolu. Kanal 7 nin izlenme rekorları kıran gündüz kuşağı dizisi Yalancı Bahar 34. Yeni Bölüm Fragmanında neler olacak? Geçen bölümde karşı karşıya gelen ve aralarında soguk rüzgarlar esen Rk ve Madhubala nın arası düzelecek mi? Madhubala neden rahatsızlandı? Yarın saat 15.50 de seyirci ile buluşacak olan Yalancı Bahar Fragmanı ve detayı haberimizde. Madhubala, Bittoo nunda yarıdmıyla kendisi için önemli olan oruç ritüelini gerçekleştirmek ister. Ama buna Rk karşı çıkar ve Madhubala ve RK karşı karşıya gelirler. RK kendisinden gizli bir şekilde bu ritüelin planlayan Madhubala ya çok sinirlerin ve onun ile ilgili gerçeği ortaya çıkarmaya çalışacaktır. Diğer taraftan Deepali, Madhubala ile uğraşmaya devam ediyor. ve bununun içinde Radha'yı Madhubala ya karşı kışkırtıyor. Yaşanan bu olaylar Bittoo ve Rk arasını açar. RK da kendisini terk etmesini ister. Madhubala nın fenalaşması ile ortalık karışır.

Yalancı Bahar 38.Bölüm izle Online 720p 20 Temmuz 2016 izle

Yalancı Bahar 38.Bölüm Online 720p izle Fragmanı yayınlandı mı? Kanal 7 de izlenme rekorları kıran başarılı hint dizisi Yalancı Bahar'ın 21 Temmuz Perşembe günü yayınlanacak olan 38. Yeni bölüm Fragmanında RK ve Madhubala arasında neler yaşanacak? Yalancı Bahar Fragman. Yalancı Bahar 38.Bölüm Online izle Yalancı Bahara hint dizisi yayınlandığı hergün izlenme rekorları kırıyor. Yalancı Bahar 38.Bölüm 720p izle Haftaiçi hergün saat 15.50 de kanal 7 ekranlarında seyirci ile buluşan Yalancı Bahar'ın 33 Bölüm Fragmanından neler olacak? RK ve Madhubalanın yakınlaşması ile Deepali nin düşmanlığı dahada artacak mı? 21 Temmuz Perşembe günü yayınlanacak olan Yalancı Bahar 38. yeni bölüm Fragman ve detayı haberimizde. RK, Madhubala nın sete geldiğin görünce şakınlığını gizlemez. Trishna Malik'in başına gelenlerin sorumlu olarak Padmini yi görmektedir. Trishna Padmini'nin Malik ile barışmasını ister. Deepali ise Madhubala ya olan kıskançlığından dolayı onu ortadan kaldırmak için planlar yapar. Madhubala Son günlerde yaşanan olayların ardından RK ya olan nefreti giderek azalır. Madhubala ve Bittoo Karva ayini için RK ya süpriz hazırlar. onların hazırladığı bu süprizi Deepali fark eder. Peki süpriz engelleyebilecek mi?

http://www.evdenfilmizle.com/yalanci-bahar-38-bolum-izle.html

Partager cet article

Repost 0
Pour être informé des derniers articles, inscrivez vous :

Commenter cet article

yalancı bahar 104. bölüm 25/09/2016 23:37

yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyorum.